South Boys U19

1Hopwood Hall College
2TSV Gudok
3Kidsgrove Athletic
4Maidstone United FC (1)
5Maidstone United FC (2)
6FC Binnenmaas
7Villa Andalucia FC
8Hannakins Farm FC
9Kolding IF
10VV ZOB
11De Merino's
12
13
14
15
16

South Boys U17

1Kolding IF
2Sc 't Zand
3
4Luton Town FC (1)
5Luton Town FC (2)
6Villa Andalucia FC
7TSV Gudok
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U16

1Kilsyth Athletic
2Luton Town FC (1)
3Luton Town FC (2)
4TSV
5Bath Arsenal FC (1)
6Bath Arsenal FC (2)
7Frederikshavn Fi
8Vallensbaek IF
9BK Skjold
10Witham Town YFC
11B73 Slagelse (1)
12B73 Slagelse (2)
13Hatting-Torsted Fodboldungdom
14
15
16

South Boys U15A

1Luton Town FC
2Kolding IF
3Vallensbaek IF
4Alphense Boys
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U15B

1Deveronvale FC
2VV Gilze
3SGI/SSK (1)
4SGI/SSK (2)
5Kidsgrove Athletic
6VV Heijen
7Tingley Athletic FC
8Vallensbaek IF
9BK Skjold
10VV Strijen
11
12
13
14
15
16

South Boys U14

1Currie FC
2Copswood FC
3Sutton United
4Taverham Hotspur FC
5Cambusnethan Talbot
6RKVV DOSKO '32
7Glasshoughton FC
8SGI/SSK (1)
9SGI/SSK (1)
10West Kent FC
11Luton Town FC
12Horsens Nord
13Kolding IF
14St Joseph's Colts
15Vallensbaek IF
16BK Skjold
17Dreghorn Moorfield FC
18
19
20

South Boys U13A

1Luton Town FC
2
3Barking Youth FC
4Kolding IF
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U13B

1Shaftesbury Blue
2Rainford Rangers
3Westella & Willerby Wolves
4Northampton Town FC
5Horsens Nord (1)
6Horsens Nord (2)
7Sc Bemmel
8VV Heijen
9Livingston FCC Lions
10FC Binnenmaas
11TV Jahn Hiesfeld
12East Riding Reds
13BK Skjold
14Ossett Town Thunder
15Ossett Town Blizzards
16

South Boys U12 (8 aside)

1Football Development Schools
2PS Karlsruhe
3West Kent
4Harmony Row FC
5Al Manar Athletic Nador
6Luton Town FC (1)
7Luton Town FC (2)
8Buckhurst Hill FC
9BK Skjold
10Soccer Elite FA
11
12
13
14
15
16

South Boys U11A (8 aside)

1Football DEvelopment Schools
2Luton Town FC
3BK Skjold
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U11B (8 aside)

1St Convals YFC (1)
2St Convals YFC (2)
3St Convals YFC (3)
4West Kent FC
5BSA FC
6Al Manar Athletic Nador
7VV Heijen
8Vindinge Boldklub (1)
9Vindinge Boldklub (2)
10BK Skjold
11VV Nieuwerkerk (1)
12VV Nieuwerkerk (2)
13Soccer Elite FA
14
15
16

South Boys U10A (7 aside)

1Football Development Schools
2SP-VG Hilden 05/06
3Luton Town FC (1)
4Barrowby Juniors
5Luton Town FC (2)
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U10B (7 aside)

1Gosport Borough
2MFA FC
3VV Heijen
4BK Skjold
5Soccer Elite FA
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U9 (7 aside)

1MFA FC
2Soccer Elite FA
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U8 (7 aside)

1Soccer Elite FA
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Boys U7 (4 aside)

1VV Heijen
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Girls U19

1FC Damso
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Girls U17

1FC Thy Piger
2Fundacion Integrarte
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Girls U15

1Sc Woezik
2BK Skjold
3FC Thy Piger (1)
4FC Thy Piger (2)
5RCZ Zaandam
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

South Girls U13 (8 aside)

1Westdyke CC Girls (1)
2Westdyke CC Girls (2)
3West Kent FC
4Aspire Girls
5BK Skjold
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16