Groep 1 south Boys U19

1Hopwood Hall College (1)
2Hopwood Hall College (2)
3WVV Constantia
4SES Langenboom
5Hvidovre IF
6Almar Fc Ljebu
7Bishop Auckland St Marys
8TSV Blaustein
9
10
11
12

Groep 2 south Boys U17

1Luton Town (1)
2WVV Constantia
3SES Langenboom
4Maidstone United
5VV Strijen
6Juliana Mill
7VV De Merino's
8Luton Town (2)
9Scone Thistle FC
10
11
12

Groep 3 south Boys U16

1Upland Rangers FC (1)
2Upland Rangers FC (2)
3Letchworth Garden City FC
4PSA
5WVV Constantia
6Cambrian and Clydach
7VV De Merino's
8AFC Rushden & Diamonds
9Luton Town (1)
10Luton Town (2)
11
12

Groep 4 south Boys U15A

1HPS Helsinki
2HEI Fodbold
3Luton Town
4
5
6
7
8

Groep 5 south Boys U15B

1Mosborough FC (1)
2Mosborough FC (2)
3Morpeth Town Juniors
4Crompton House School
5HEI Fodbold
6WVV Constantia
7Sc 't Zand
8Scone Thistle
9Hadley Rangers FC
10DSV Concordia
11Wolfsdonk Sport
12VV De Merino's
13Juliana Mill
14
15
16

Groep 6 south Boys U14A

1Football Development Schools
2PSA
3West End United
4TNS Academy
5Luton Town
6
7
8

Groep 7 south Boys U14B

1
2Crompton House School
3Currie FC 1
4Currie FC 2
5Upper Hopton JFC
6WVV Constantia
7Bracknell Town FC
8SES Langenboom
9PVCV
10
11
12

Groep 8 south Boys U13A

1VVIJ
2PSA
3SES Langenboom
4Crewe FC (1)
5Crewe FC (2)
6TNS Academy
7Juliana Mill
8Luton Town
9
10
11
12

Groep 9 south Boys U13B

1Crompton House School
2Osset Town (1)
3Osset Town (2)
4Juliana Mill
5WVV Constantia
6EVC
7PACE Academy
8IBM Klub Böblingen
9Northampton Town FC
10
11
12

Groep 10 south Boys U12A

1Football Development Schools (1)
2VVIJ
3Football Development Schools (2)
4PSA
5TNS Academy
6
7
8

Groep 11 south Boys U12B

1Croften Saints Pumas
2Mosborough FC
3Crompton House School
4Bala Junior Football Club
5Herning Fremad
6WVV Constantia
7Deeside Dragons
8Pace FC
9Juliana Mill
10TSV Blaustein
11
12

Groep 12 south Boys U11A

1PSA
2WVV Constantia
3SES Langenboom
4TNS Academy
5Buckhurst Hill FC
6Luton Town (1)
7Luton Town (2)
8

Groep 13 south Boys U11B

1Mosborough FC (1)
2Pro Academy FC
3Bala Junior Football Club
4IBM Klub Böblingen (1)
5IBM Klub Böblingen (2)
6WVV Constantia
7SES Langenboom
8Juliana Mill
9Buckhurst Hill FC
10 Mosborough FC (2)
11
12

Groep 14 south Boys U10A

1Football Development Schools (1)
2Football Development Schools (2)
3PSA
4WVV Constantia
5Bracknell Town FC
6TNS Academy (1)
7TNS Academy (2)
8VV Nieuwerkerk
9AFC Rushden & Diamonds
10Luton Town (1)
11Luton Town (2)
12

Groep 15 south Boys U10B

1WVV Constantia
2Juliana Mill
3Bryn Rovers AFC
4Llanrumney AFC
5Thomas Lane Tigers
6Buckhurst Hill FC
7VV Nieuwerkerk
8

Groep 16 south Boys U09A

1Football Development Schools
2PSA
3Crewe FC
4TNS Academy
5Juliana Mill
6Luton Town
7
8

Groep 17 south Boys U09B

1IBM Klub Böblingen
2Dyce BC
3PSA
4WVV Constantia
5Finn Harps
6Perdiswell Colts
7Thomas Lane Tigers
8Crewe FC
9Pro Academy FC
10PACE Academy
11Juliana Mill
12

Groep 18 south Boys U07

1IBM Klub Böblingen
2PSA
3WVV Constantia
4SES Langenboom
5MHS Milan
6
7
8

Groep 19 south Girls U17

1SV Lopik
2WVV Constantia
3Juliana Mill
4SES Langenboom
5
6
7
8

Groep 20 south Girls U15

1Juliana Mill
2WVV Constantia
3South Park
4
5
6
7
8

Groep 21 south Girls U13

1Crewe FC
2Ballerup Skovlunde Fodbold (1)
3Ballerup Skovlunde Fodbold (2)
4Ballerup Skovlunde Fodbold (3)
5
6
7
8

Groep 22 south G teams

1
2
3
4
5
6
7
8